35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Adrola Dushi: “I kërkova zotit një burrë që të më dojë”

spot_img

Modelja e njohur Adrola Dushi, si një nënë e përkushtuar ka bërë një dedikim mjaft të veçantë.

Ajo postoi një foto dedikuar të birit të saj:

“I kërkova Zotit të më dërgonte një burrë që të dojë përgjithmonë. E kështu ai më solli birin tim”

Modelja është nënë  e djalit 5-vjeçar me emrin Troi, i cili duket qartë që ka trashëguar bukurinë e saj.

Adrola jeton mes dy shteteve Amerikës dhe Shqipërisë, pasi ajo ka nisur një karrierë të suksesshme atje./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat