fbpx

“Ah se harrova..”. Gazetarja largohet nga televizioni i njohur: Një hall më pak

juli-1.jpg

Gazetarja e njohur, Juli Xhokaxhi, ka bërë me dije se është larguar nga televizioni ABCneës.

Gazetarja shkruan se emisioni “Byro Politike” që ishte nën drejtimin e saj nuk do të transmetohet më.

Ndërkaq ajo shton se nuk di të japë një arsye se përse nuk do të transmetohet pasi as asaj nuk ia kanë dhënë një të tillë, duke nënkuptuar se largimi i saj ka qenë i papritur dhe jo i mirë.

“Ah se harrova. “Byro Politike” nuk ka më. Një hall me pak. Arsyet nuk i di…se nuk mi tha njeri”, shkruan Xhokaxhi.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303