Aksident i rëndë, përplaset për vdekje këmbësori

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në qytetin e Elbasanit.

Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor 24-vjeçar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, në fshatin Katund i Ri.

Policia e Elbasanit ka bërë me dije se drejtuesi i makinës është larguar menjëherë nga vendngjarja duke mos i ofruar ndihmën të aksidentuarit.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit./real-news.tv