30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë tek Ambasada Ruse në Bllok

spot_img

Një aksident është shënuar në orët e para të ditës së sotme në kryeqytet, por fatmirësisht pa pasoja të rënda.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës. Dy makina, një ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Benz’ me targa AA522TD janë përplasur.

Fatmirësisht drejtuesit e dy automjeteve nuk kanë pësuar lëndime të rënda.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat