27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider4

Ish-ministri shpërthen keq, zbulon skandalin: Do të ishte gabim shumë i rëndë nëse në Shqipëri qarkullojnë…

Ish-ministri i Shëndetësisë,Tritan Shehu ka deklaruar për A2 CNN lidhur me deklaratën e bërë nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila tha se...

U fut në det për të peshkuar, gjendet i pajetë në breg të detit 32-vjeçari nga Durrësi

32-vjeçari Silvi Prifti është gjetur i pajetë pas 7 ditësh, pasi kishte humbur kontaktet edhe me familjen. Sipas njoftimit zyrtar, policia njofton se trupi i...

“Një lajm i mirë, burimet e mia më njoftojnë se…”. Fuga sapo na e zbuloi: Do paraqitem vullnetar për…

Akademiku Artan Fuga me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka deklaruar se sapo të mbërrijë vaksina kundër Covid-19 në vendin tonë,...

Tragjedi e madhe/ Vdes nga COVID 28-vjeçarja shtatzënë, detajet tronditëse

Një ngjarje tragjike është shënuar. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë nga COVID një 28-vjeçare, e cila ishte 5-muajshe shtatzënë. Viktima është identifikuar si...

Lajm i hidhur/ Ndahet nga jeta Mjeku i njohur, detajet e rënda

Një lajm i hidhur ka ardhur sot. Ministrja Ogerta Manastirliu ka njoftuar se Covid-19 i ka marrë jetën mjekut të Tiranës Ilirjan Draçi. “Dr. Ilirjan...

Lajm i hidhur/ “Na pikëllove”. FKK jep lajmin tragjik të ndarjes nga jeta të arbitrit shqiptar në moshë të re…

Mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta arbitri kosovar Labinot Aliaj në moshën 28-vjeçare. Lajmi është bërë publik nga Federata e Futbollit të Kosovës...

Kryeministri Rama publikon video nga brenda Laboratorit të ISHP, si punohet aty? Ja pamjet…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë një tjetër video. Ai ka nxjerrë pamjet nga brenda laboratorit të analizave në ISHP, dhe shkruan...

Lulzim Basha nuk ndalet, publikon videon e fortë që në mëngjes: Kjo katastrofë duhet të marrë fund…

Pak pasi kryeministri Rama publikoi pamje nga Spitali Covid-4, ka ardhur dhe reagimi i Kryedemokratit Lulzim Basha. Teksa publikon një video në ‘Facebook’, Basha thekson...

“Kolegë të mitë marrin përqindje për…”. Plas debati mes Piperos dhe Erion Dashos, deklarata që u lëshua shumë e rëndë

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Ekspertit të Shëndetit Publik, Erion Dasho dhe Mjekut Pëllumb Pipero. Ky i fundit u shpreh se shtimi i...

Taulant Balla publikon videon dhe bën akuzën e rëndë: Basha rezultoka të ketë futur në Shqipëri fshehurazi si turist….

Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka reaguar lidhur me debatin e hapur për...

Latest news

- Advertisement -spot_img