33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksident te ’21 Dhjetori’, lëndohen tre vajza

spot_img

Një aksident i rëndë ka ndodhur që në orët e para të mëngjesit në zonën e ’21 Dhjetorit’. Nga aksidenti mësohet se janë lënduar 3 vajza, të cilat janë dërguar menjëherë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Një makinë është përplasur me një autobus dhe më pas ka goditur trafikndarësen.

Si pasojë e këtij aksidenti mbetën 3 të plagosur, ku ambulanca mbërrit menjëherë në vendngjarje. Policia ende po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku dyshohet se mosfunksionimi i semaforit ka sjellë ndodhinë e aksidentit./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat