18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider3

10 dhjetori Dita Ndërkombëtare për të Drejtat e Njeriut!

10 Dhjetori u vendos si Dita e të Drejtave të Njeriut, në nder të miratimit të Deklaratës Universale të të Drejtave të Njeriut nga...

Banka Botërore: 60% e të varfërve në Shqipëri nuk kanë ushqim të mjaftueshëm dhe cilësor, krahasoemi me Afrikën

Duke analizuar zhvillimin e qëndrueshëm global të përcaktuar në objektivat e Kombeve të Bashkuara, deri në vitin 2031, Banka Botërore gjeti se, ende një...

Edmond Panariti sapo e njoftoi, largohet nga LSI: Nga sot do angazhohem në…

Ish-deputeti i LSI, Edmond Panariti me anë të një statusi në rrjetin social ka deklaruar pak më parë se nga dita e sotme ka...

Infektohet me COVID Kryepeshkopi Anastas Janullatos, Kryeministri jep urdhrin urgjent, ja ku do e dërgojnë…

Është infektuar me COVID Kryepeshkopi Anastas Janullatos, kreu i Kishës Orthodhokse Autoqefale të Shqipërisë. Mësohet se menjëherë sapo Kryepeshkopi është njohur me rezultatet e testit,...

Ish-deputeti plas deklaratën tronditëse: Në spitale nuk ka më….Rama dhe Manastirliu nuk e pranojnë sepse…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia me anë të një statusi në rrjetin social Facebook theksoi se Rama dhe Manastirliu nuk e pranojnë se...

Lajmi fundit/ COVID i merr jetën ish-deputetit të PS, Detajet e rënda (Foto)

Ish-deputeti i PS dhe trajner mundje, Shkëlqim Troplini është ndarë nga jeta si pasojë e COVID. Prej javësh Troplini ishte infektuar me Covid-19 dhe po...

Ç’do ndodhë në orën 1:30? Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada Amerikanë ka bërë pak më parë një njoftim ku rikujton se ditën e sotme do të zhvillohen zgjedhjet presidenciale në SHBA. Ambasada bën...

Pse po vetëvriten pacientët? Balla shtanget nga gazetarët, jep përgjigjen e befasishme

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka zbardhur pak më parë takimin e zhvilluar në selinë rozë mes kryeministrit Edi Rama...

“Vala e dytë ishte paralajmëruar”. Lulzim Basha trondit me deklaratën: Sot më shumë se kurrë duhet…

Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar pak më parë se vala e dytë e COVID ishte paralajmëruar, ndrësa i ka bërë thirrje Edi Ramës që...

“Ja si e ka mbaruar shkollën”, Rama nxjerr videon e ‘Mjekut’ dhe shkund Lulzim Bashën: Zgjohu DREQIN

Kryeministi Edi Rama ka publikuar në Facebook një video të një personi që Kryedemokrati Lulzim Basha dje citoi dhe shprehej se nuk kishte tamponë...

Latest news

- Advertisement -spot_img