fbpx

“Ja si e ka mbaruar shkollën”, Rama nxjerr videon e ‘Mjekut’ dhe shkund Lulzim Bashën: Zgjohu DREQIN

deftese.jpg

Kryeministi Edi Rama ka publikuar në Facebook një video të një personi që Kryedemokrati Lulzim Basha dje citoi dhe shprehej se nuk kishte tamponë në Durrës, nuk është mjek, madje shkollën e ka mbaruar me 5-sa.

Sipas Ramës, Zija Alhysa ka kryer vetëm shkollën e mesme bujqësore, nga viti 1982 deri në vitin 1983.

“Zgjohu Lul zgjohu, zgjohu dreqin zgjohu zgjohu! Zgjohu miku im se s’ka lezet fare kjo farë derexheje kështu… Zgjohu”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

Video te linku më poshtë:

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1482586855465556

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303