fbpx

Ç’do ndodhë në orën 1:30? Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

ambasada-amerikane-ne-shqiperi-1-768x512.jpg

Ambasada Amerikanë ka bërë pak më parë një njoftim ku rikujton se ditën e sotme do të zhvillohen zgjedhjet presidenciale në SHBA. Ambasada bën me dije se do të zhvillohet një diskutim virtual mbi procesin zgjedhor me disa personazhe të njohur.

Postimi i Ambasadës

Sot është Dita e Zgjedhjeve në Amerikë! Bashkohuni me ne në një diskutim virtual mbi procesin zgjedhor në Shtetet e Bashkuara me folësen nga SHBA Carolyn Jefferson-Jenkins, ish president e Ligës së Grave Votuese, moderatorin Raul “Danny” Vargas, analist politik dhe ekspertin e hapësirës virtuale të diskutimit Paul Sracic, shef i Departamentit të Politikës dhe Marrëdhënieve Ndërkombëtare në Universitetin shtetëror të Youngstown. Bashkohuni me ne sonte, ora 01:30 (ora shqiptare). Shihemi sonte ???? https://bit.ly/3l6sVkx

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303