30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksidenti në punë, vdes në spital shqiptari

spot_img

Një aksident i rëndë në punë i ka marrë jetën një 40-vjeçari shqiptar me banim në Itali. Arjan Çekani nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra disa ditë më parë në qytetin e Bergamos.

Çekani punonte në një ndërmarrje dhe o plagos nga një hekur. Ai shkoi menjëherë në spital dhe iu nënshtrua një operacioni për nuk mund t’ia dilte. /real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat