24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aksidenti në Tepelenë, vdes një 18-vjeçare

spot_img

Një 18-vjeçare ka ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve të shumta që mori nga aksidenti i rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Tepelenë. Viktima është Shqiponja Xhafa, e cila po udhëtonte me makinë së bashku me të fejuarin e saj, një 26-vjeçar.

Nga përplasja e furgonit me makinën, pati mjaft të lënduar, ku sipas autoritetet thuhet se janë plot 8 persona.

Gjithashtu, edhe një 62-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë për jetën edhe pse po merr trajtim mjekësor në spitalin e Tiranës.

Të aksidentuar janë:  Endrikejd Kapa, 17 vjeç, Syrja Brahimi, 54 vjeç, Petrit Rrapaj, 56 vjeç, Hanko Mara, 52 vjeç, Zengjin Sina, 62 vjeç, Fatmir Selfaj, 60 vjeç dhe Robert Aliko, 55 vjeç./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat