32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider5

Skepticizmi për tu trajtuar në spitale, Pëllumb Pipero jep alarmin: Vijnë në gjendje të rëndë sepse…

Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero ka folur lidhur me skepticizmin e personave të prekur nga COVID për trajtimin në spitale. Mjeku pohoi se për këtë arsye...

“Nga sot në Tiranë do nisin….”. Manastirliu jep lajmin e rëndësishëm për të gjithë ne, ja ç’do ndodhë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë më dije me anë të një statusi në Facebook se sot do të nisin në Tiranë testimet...

Reshje dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 05°C, në zonat...

Ndahet nga jeta ikona e muzikës popullore Ismet Peja

Në moshën 83-vjeçare ikona e muzikës popullore gjakovare, Ismet Peja ka ndërruar jetë. Lajmin për vdekjen e këngëtarit e ka bërë të ditur djali i...

Tragjike në Greqi, vetëhidhet nga spitali 52-vjeçarja e infektuar me COVID, ç’kishte tentuar të bënte më parë? Detajet…

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi ku një 52-vjeçare e infektuar nga Covid është vetë hedhur nga kati i tretë i Spitalit në...

“Join LSI”. Monika Kryemadhi zbulon si do bëhet votimi për delegatët në Konventën Kombëtare

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka dalë pak më parë në një konferencë shtypi ku ka bërë me dije se kjo...

PD shpërthen ndaj Edi Ramës: Boll me mashtrimet 3D

Pak pas deklaratës së Kryeministrit Rama se ëndrra lidhur me rrugën e Arbërit do të bëhet realitet në verën e 2021, ka ardhur dhe...

E premte e zezë/ Detaje drithëruese nga tragjedia brenda maternitetit, pse vdiq 20-vjeçarja shtatzënë? Mësohet fati i foshnjes…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që trondit sot vendin. Bëhet me dije se 20-vjeçarja që ndërroi jetë sot...

Infektohet me COVID Ministrja e Financave Anila Denaj: Po ndjek udhëzimet e mjekëve, aktualisht jam…

Është infektuar me COVID Ministrja e Financave Anila Denaj. Lajmin e ka bërë me dije vetë Denaj me anë të një postimi, ku shkruan se...

“Diçka nuk shkon”. Dasho bën deklaratën e fortë dhe lëshon thirrjen urgjente…

Eksperti i shëndetit publik Erion Dasho  me anë të një statusi në Facebook shprehet se nuk mund të ketë 15 persona në reanimacion, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img