fbpx

Tragjike në Greqi, vetëhidhet nga spitali 52-vjeçarja e infektuar me COVID, ç’kishte tentuar të bënte më parë? Detajet…

spi-2.jpg

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi ku një 52-vjeçare e infektuar nga Covid është vetë hedhur nga kati i tretë i Spitalit në Kavala duke i dhënë kështu fund jetës.

Mediat greke bënë me dije se 52-vjeçarja ishte e shtuar në spitalin e Kavalës prej disa ditësh, ndërsa në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ka ndërmarrë dhe aktin e rëndë.

Mësohet se gruaja në fjalë kishte tentuar edhe më parë të vrasë veten duke u hedhur në det, por është shpëtuar në kohë nga policia. Në polici ajo kishte thënë se kishte tentuar të vrasë veten pasi ka mësuar se është testuar pozitive me Covid.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303