fbpx

Anglezët në ‘luftë’ për James Rodriguez

ABED5893-4FCA-4240-8377-D80AE1658C30.jpeg

Futbollisti kolumbian James Rodriguez i ka kaluar dy vitet e fundit tek Bayern Munich, por me sa duket klubet e mëdha angleze e duan për vete.

Trajneri Zinedine Zidane po bëhet gati për ndryshime të mëdha në skuadrën e tij dhe ylli kolumbian nuk bënë pjesë në këto plane.

Rodriguez pëlqehet shumë nga skuadrat e mëdha evropiane, në veçanti ato angleze nga Liga Premier.

Sipas The Mirror, mesfushori me tipare sulmuese i Real Madridit ka përfunduar në listën e dëshirave të Liverpoolit, Manchester Unitedit dhe Arsenalit./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303