27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider10

Hamilton mposht COVID-19, kthehet për garën e Abu Dhabi-t

Kampioni i botës në Formula 1 Lewis Hamilton ka mposhtur COVID-19. Më pak se dy javë pasi rezultoi pozitiv, Hamilton është negativizuar dhe pritet të...

Futbolli italian në zi, ndërron jetë legjenda Paolo Rossi

Paolo Rossi ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare, bëjnë me dije familjarët. Bashkëshortja e tij, Federica Cappelleti postoi një foto në Instagram me shkiumin...

30 vite nga Lëvizja e Dhjetorit/ Kryeministri Rama publikon foton dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mesazh lidhur me 30 vjetorin e Lëvizjes së Dhjetorit. Rama ka postuar një foto të tij...

Humbi jetën tragjikisht, ja video e aksidentit fatal ku humbi jetën 22-vjeçarja…

Një ngjarje tragjike u shënua mbrëmjen e së shtunës në Kamëz, në rrugën “Demokracia”, ku si pasojë e një aksidenti fatal humbi jetën Alida...

Lewis Hamilton rezulton pozitiv me COVID-19

Sipas njoftimit zyrtar të Mercedes, Lewis Hamilton ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Prekja ndaj virusit do të bëj që ai të mungojë garën Sakhir Grand Prix...

Vetëm 5 ditë na ndajnë nga ndeshja me dy figurat ikonike të boksit: Mike Tyson dhe Roy Jones Jr

Dy nga figurat ikonike të boksit më në fund do të ndeshen të Shtunën, 28 Nëntor, ndërsa ish-kampioni i padiskutueshëm i peshave të rënda...

Shkrumbohet makina e 23-vjeçares, dyshimet e para…

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë natës ku një automjet në pronësi të një 23-vjeçareje u shkrumbua nga flakët në qytetin e Vlorës. Policia ka...

“Përse mbahet sekret?”. Dasho zbulon skandalin që po ndodh: Ka ardhur koha që…kush është ai i interesuari që…?

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka deklaruar se në protokollin anti-Covid që u është...

Arrestohet 43-vjeçari, Policia jep njoftimin, e rëndë ç’bënte ai në Malin e Tomorrit

Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar i cili nxirrte pllaka dekorative nga mali i Tomorit. Njoftimi i policisë: Vijon kontrolli për parandalimin, evidentimin dhe goditjen...

“E premtja e tersit”/ Pse është kaq e frikshme dita e premte data 13?

Studime të ndryshme kanë treguar se “e premtja e tersit” është një nga besëtytnitë më të përhapura në botë, njëkohësisht një ndër më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img