fbpx

Shkrumbohet makina e 23-vjeçares, dyshimet e para…

mak-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë natës ku një automjet në pronësi të një 23-vjeçareje u shkrumbua nga flakët në qytetin e Vlorës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të shkrumbimit të mjetit.

Informacion paraprak: Më datë 18.11.2020, rreth orës 00:45, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Audi, në pronësi të shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303