29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Asambleja e PS/ Rama merr vendimin për Veliajn

spot_img

Është zhvilluar sot mbledhje e Asamblesë së Partisë Socialiste për të diskutuar rreth zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Kryeministri Rama, teksa foli për kandidaturën për Bashkinë e Tiranës, është shprehur se ai vet nuk kishte një emër tjetër përveç Erion Veliajt, ndërsa dhe ka kërkuar dhe nga të pranishmit për ndonjë propozim.

Mësohet se dhe Asambleja nuk ka propozuar emër tjetër, duke bërë kështu që Veliaj të jetë i vetëm kandidat i Partisë Socialiste në zgjedhjet e 30 qershorit. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat