Bardhi nxjerr videon e rëndë për Ramën, zbulon kush është i ‘inkriminuari i radhës’

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi në një postim në rrjetin social  “Facebook”, Bardhi ka publikuar deklaratat e Ramës për dekriminalizimin duke e akuzuar si përgjegjësin kryesor për përfshirjen e krimit në politikë.

“Edi Rama 👺 është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë. 🏴☠

5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës 👺 me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin. 👎

Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës. ❌. #KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama”, shkruan Bardhi.

Edi Rama 👺 është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë. 🏴‍☠5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës 👺 me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin. 👎 Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës. ❌#KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama #RamaDeshtoi

Geplaatst door Gazment Bardhi op Zaterdag 18 januari 2020