fbpx

Basha mbledh në seli aleatët, zbulohet arsyeja

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mësohet se do të mbledhë aleatët në orën 09:00 dhe mësohet se kjo mbledhje vjen pas protestës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit, ku opozita i shprehu mbështetjen me pjesëmarrjen e tyre.

Mendohet që do të jetë pikërisht kjo temë e diskutimit, por edhe Reforma Zgjedhore.