Bora Zemani në një romancë të re me aktorin e humorit?

Moderatorja simpatike Bora Zemani, është një prej vajzave më të dashura të ekranit.

Ajo i dha fund lidhjes së saj me Dj e njohur Vin Veli, me të cilin ajo ka dhe një djalë të quajtur Arbor.

Po qarkullojnë disa thashetheme se moderatorja mund të jetë në një romancë të re me një prej aktorëve të humorit.

Bëhet fjalë për një prej binjakëve të famshëm të “AlPazar”, Donaldin.

Mendohet se ata janë njohur në televizionin “Klan”, teksa Bora do të moderonte festivalin “Kënga Magjike” dhe aktori merrte pjesë në spektaklin “Dance with me”.

Nuk ka pasur ndonjë konfirmin nga ana e të dy palëve, dhe ende nuk dihet si qëndron e vërteta, por na mbetet veçse të presim se çfarë do të ndodhë më tej./real-news.tv