Ç’po ndodh në Fier? Kërcet arma, policia gjen…

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Fier. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (3 prill), ndërsa policia ka gjetur edhe një makinë të djegur në lagjen “Afrim i ri”

Mësohet se makina e djegur është e tipit “BMW” dhe rezulton me targa false të një makine “Renault”, ndërsa brenda saj janë gjetur armë dhe krehër fishekësh.