fbpx

Del fotoja/ Kush është Agron Tanushi, 31-vjeçari që vrau kunatën?

Agron Tanushi është 31-vjeçari që shikoni në foto, i cili vrau pasditen e sotme kunatën e tij, Jetmira Hasanin.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur për shkaqe pronësie, pasi bashkëshorti i Jetmira Hasanit ndodhej prej vitesh në emigrim. Për këtë shkak viktima jetonte së bashku me familjen e bashkëshortit dhe kunatin e tij.