fbpx

Demi Levato bën tatuazh qenin e saj

Screenshot_9.jpg

Kanë kaluar tashmë 4 vjet që kur qeni i këngëtares Demi Lovato u vra, por mesa duket, ai vazhdon të jetë në mendjen e saj.

Ajo vendosi t’i bënte një dedikim që të mund ta kishte pranë në çdo moment dhe zgjedhja më e mirë ishte tatuazhi.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, Demi zbuloi tatuazhin në kyçin e këmbës me shkrimin “Buddy was here” (Buddy ishte këtu) dhe me fytyrën e qenit të saj.

Buddy ishte qeni që Demi ndante me ish të dashurin e saj, Wilmer Valderrama. Sipas saj, ai humbi jetën në një aksident tragjik dhe nuk e meritonte një përfundim të tillë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303