30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dhunohen dy mjekë në Tiranë dhe Lezhë

spot_img

Dy mjekë janë dhunuar e goditur përkatësisht në qytetin e Lezhës dhe në Tiranë. Mësohet se në Lezhë është dhunuar një mjek dermatolog në, i quajtur Zef Doda. Ai është goditur me sende të forta dhe ka pësuar fraktura të shumta. Menjëherë, ai është transportuar drejti Tiranës për të marrë një shërbim mjekësor më të specializuar.

Nga ana tjetër, në Tiranë ka mbetur e dhunuar një mjeke specializante, e quajtur V.Zyka. Ngjarja ka ndodhur në Urgjencën Kirurgjikale pranë QSUT. Zbulohet se kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshme./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat