33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Disa zona të Tiranës, nesër pa energji elektrike

spot_img

OSHEE ka publikuar një njoftim ditën e nesërme, ku thekson se nesër disa zona të Tiranës nuk do të ketë energji elektrike. Kjo, për shkak të punimeve të OST që do zhvillohen në orën 00:00-05:00. Përgjatë këtij orari nuk do ketë drita në disa zona.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se zonat që nuk do kenë energji elektrike gjatë këtyre orëve do jenë: Paskuqan, Kodër Kamëz, Bathore (pjesërisht) dhe Universiteti i Kamzës./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat