fbpx

Ditëlindja që u kthye në tragjedi

6bdf9f566208f6540e07c1a4da68e28e_L.jpg

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në kryeqytet, ku 3 persona kanë humbur jetën.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtare TEG, ku drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin.

Ai ndodhet në spital, ndërkohë 3 personat e tjerë që ndodheshin në automjet kanë ndërruar jetë.

Bëhet me dije se personat që janë shuar janë 3 pjesëtare të familjes Biba, përkatësisht burri, gruaja dhe 1 nga fëmijët e tyre.

Vajza tjetër, Xhuliana Biba ndodhet në gjendje kritike për jetën

Mësohet se ata po ktheheshin nga një festë ditëlindjeje, e cila u kthye në tragjedi.

“Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë pasagjerët V. B, B. B, F., B , ndërsa drejtuesi i mjetit A. A ndodhet në SQU nën kujdesin mjekësor”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./real-news.tv

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303