fbpx

Doktoresha habit ndjekësit, publikon fotot e pazakonta

ani.jpg

Anika Dokle, doktoreshë gjinekologe në maternitetin e ri në Tiranë me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka habitur ndjekësit me fotot e publikuara. Në këto momente kur e gjithë bota është vënë nën ‘pushtetin’ e koronavirusin, doktoresha ka vendosur ta “pjekë” e ta shijojë.

Ka vendosur të bëjë qofte për drekë, dhe t’i japë formën gatimit nga duart e saj, të koronavirusit. Po ashtu, ka zgjedhur që pitet t’i bëjë në formën e të ‘shumërkuarve’ në këtë periudhë, maskave mbrojtëse.

e merr 1 e merr
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303