fbpx

Durrës/ Aksident pranë urës së Sukthit, makina përplaset me automjetin e policisë

1606490170_aksident.jpeg

Aksident pranë urës së Sukthit. Një makinë është përplasur me automjetin e policisë. Një person është plagosur dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se makina ka tentuar të shmangë një gropë e për pasojë përplasi automjetin e policisë. Nga aksidenti ka vetëm një të plagosur i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ai është jashtë rrezikut për jetën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303