24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Durrës, hajdutët masakrojnë çiftin e të moshuarve

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen 15, në Spitallë të Durrësit. Një çift të moshuarish kanë rënë pre e dhunës brenda banesës së tyre, e për pasojë janë plagosur rëndë, raporton Balkanweb.

Persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e çiftit durrsak duke i masakruar e gjakosur. Paraprakisht dyshohet se ata kanë pasur qëllim grabitjen, por në shtëpi nuk kanë bërë rrëmujë dhe nuk kanë marrë sende materiale.  Dy të moshuarit janë gjetur të goditur në kokë nga fqinjët dhe janë dërguar në gjendje të rëndë në spital./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat