29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dy aksidente në Tepelenë e Burrel, 2 të vdekur (Foto)

spot_img

Dy aksidente me pasojë vdekjen janë shënuar brenda pak orësh në Gjirokastër dhe Burrel.

Një autobuz përplasi një makinë, ku udhëtonte një çift, në aksin rrugor Tepelenë-Krahës.

Për pasojë gruaja humbi jetën ndërsa burri është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen ndodhi në aksin rrugor Burrel-Baz.

Viktima është shtetasi me iniciale B.D., rreth 40 vjeç.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat