fbpx

E rëndë në Shkodër, vriten 2 vëllezër

auto-policia-e-fierit1491059570_1497099735-6063904-1-600x329.jpg

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën pak minuta më parë, ku 2 persona kanë mbetur të vrarë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Kiras, ku dyshohet se janë vrarë dy vëllezërit, Astrit dhe Ibrahim Bilali.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendndodhje, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303