fbpx

E rëndë/ Silva Bino jep lajmin e hidhur, humb njeriun e shtrenjtë të familjes…

silva-bino-600x360.jpg

Shefja e ISHP Silva Bino ka dhënë sot  lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të njeriut të shtrenjtë të familjes, nënën.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Bino, e cila shkruan në rrjetet sociale:

“E bukura dhe e mencura time, qendrestarja qe gjente zgjidhje per cdo gje. Shpirti jot do te jete perhere me ne”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303