33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

E rëndë/ Vritet në Elbasan avokati Ravik Gurra

spot_img

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak momente më parë, ku avokati i njohur Ravik Gurra është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një bar në qendër të qytetit, ku mbi viktimën është qëlluar rreth 4 herë më një armë me silenciator.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:15, ku 50-vjeçari mbeti i vdekur në vend.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendndodhje, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gurra është një personalitet i njohur për shqiptarët, pasi ka marrë në shqyrtim çështjen e Emiliano Shullazit dhe fisit Çapja./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat