fbpx

E tmerrshme! E moshuara rrihet barbarisht në shtratin e saj, zbulohen konfliktet me dy familjet

Një e moshuar është dhunuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Palokaster nga një person ende i paidentifikuar.

Gruaja është rrahur në shtratin e saj, ku ka marrë fraktura të shumta në fytyrë dhe trup.

Sipas rrëfimit të te moshuarës ajo ka konflikte me dy familje po nga i njëjti fshat të cilët i kanë vrarë bashkëshortin para 3 vitesh dhe ajo dyshimin e ka tek ata. E moshuara po kurohet aktualisht në spitalin rajonal Omer Nishani.

Dyshohet se moshuara mund të jetë rrahur edhe nga e bija që është me probleme mendore.