33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ekzekutimi i avokatit/ Gazetarja zbardh detajet

spot_img

Ngjarja e rëndë në Elbasan ku u ekzekutua një avokat është në gjendër të vëmendjes së opinionit publik për shkak të sensibilitetit që ajo ka.

Gazetarja Anila Hoxha ka zbardhur sonte detaje nga vrasja e mbrëmjes së 22 Marsit.

“Vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë. Makina  e gjetur e djegur e cila është përdorur nga vrasësit e avokatit Ravik Gurra rezulton e vjedhur në Fushë Krujë para tre muajsh edhe target e automjetit sipas informacioneve që kam nga hetuesit janë false. Hetuesit po studiojnë 15 dosjet që avokat Gurra kishte në makinën e tij për të nxjerrë një pistë të saktë hetimi. Nga kamerat e sigurisë është filmuar një person me kapuç i cili vjen në drejtim të avokatit por më parë po i njëjti person e ka përshëndetur”,-deklaroi ndër të tjera gazetarja Anila Hoxha. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat