29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ekzekutimi i avokatit, zbardhen të tjera detaje

spot_img

Të premten në mbrëmje u ekzekutua mes qendrës së Elbasanit, avokati i njohur Ravik Gurra.

Ngjarja ndodhi pranë një lokali, ku viktima ishte i shoqëruar nga dy miq të tij, ku një person i maskuar e ka qëlluar pas koke me një armë zjarri me silenciator.

Kujtojmë që Gurra ishte avokat i çështjes së Shullazi dhe Çapajve.

Ndërkohë, sot janë zbardhur disa detaje të reja, ku thuhet se autori e ka përshëndetur me dorë viktimës, disa çaste përpara se ta qëllonte për vdekje.

Gurra ushtronte profesionin e tij në Elbasan, por gjithashtu edhe në Mbretërinë e Bashkuar, pasi atje ai ishte shkolluar për avokati dhe punonte si përkthyes./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat