fbpx

Elita Rudi shfaqet si kurrë më parë në setin e ri

elitarudiii1.jpg

Moderatorja kosovare Elita Rudi është në pritje të ëmbël. Elita dhe Gjiko do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo  po kujdeset që të ruajë çdo moment të bukur gjatë shtatzanisë, dhe ka vendosur ashtu si çdo nënë të realizojë set fotografish para lindjes.

Fotot janë realizuar nga fotografi i talentuar Norik Uka.

Ka zgjedhur ti bëjë publike në llogarinë e saj në Instagram.

Elita  shfaqet e zhveshur me barkun e rrumbullakosur në një vend si në përralla dhe si asnjëherë më parë./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303