29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Emrat e shkarkuar nga ambasada në Athinë

spot_img

Nga lista e mbi 20 punonjësve të shkarkuar ditën e djeshme nga ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj janë zbuluar disa emra.

Bëhet fjalë për largimin nga detyra të Florian Novës dhe Enkelejda Rizës në ambasadën shqiptare në Greqi.

Gjithashtu mësohet se është shkarkuar këshilltarja për median dhe diasporën në Ambasadën shqiptare në Londër, Pranvera Skana.  /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat