23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Emri i babait e ‘bën’ serish deputet Vangjel Tavon

spot_img

Vangjel Tavo vijon të jetë deputet i Kuvendit të Shqipërisë. Dhe kjo jo për shkak se është kundër vendimit të opozitës për djegien e mandateve por sepse ka ngatërruar emrin e babait.

Lapsusin e ka bërë ai vetë në plotësimin e formularit të dorëzimit të mandatit.

Deputeti, me anë të një statusi në Facebook, thotë se pavarësisht gabimit ai do t’i qëndrojë linjës së mbajtur nga opozita dhe do heqë dorë nga mandati i deputetit të LSI-së në qarkun e Gjirokastrës, sapo të kthehet nga një udhëtim lashtë shtetit. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat