fbpx

Fiton “The Voice Kids” në Belgjikë, flet vajza e Robert Aliajt

gai.jpg

Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, vajza e artistit shqiptar Robert Aliaj, ka dalë fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë.

Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yelloë Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.

Pas fitores Gala ka reaguar në rrjetin social Instagram duke shprehur emocionet e saj. “WTF, nuk është e vërtetë, nuk mund ta besoj. Faleminderit shumë djema!”- shkruan Gala në Instagram.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303