fbpx

“Flisni…”, Jozefina Topalli nuk kursehet: Ja çfarë e lidh Ramën dhe Bashën, interesat që kanë

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka folur në një intervistë lidhur me politikën në vend si dhe ka treguar se çfarë e lidh Ramën dhe Bashën.

Topalli akuzoi kryetarin e PD Lulzim Basha se ndan të njëjtat interesa politike dhe ekonomike me kryeministrin Rama.

“Kur ju shihni dicka qe nuk eshte ne rrugen e duhur, nuk eshte e ndershme , nuk eshte e drejte, ju duhet te flisni.

Ju duhet te thoni dicka, ju duhet te beni dicka”, shkruan Topalli në Facebook.

Me gazetaren Anisa Kadesha!“Kur ju shihni dicka qe nuk eshte ne rrugen e duhur, nuk eshte e ndershme , nuk eshte e drejte, ju duhet te flisni.Ju duhet te thoni dicka, ju duhet te beni dicka.”

Geplaatst door Jozefina Çoba Topalli op Zaterdag 12 september 2020