24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Formacioni kuqezi, ja rreshtimi i Bulkut

spot_img

Shqipëria do të luajë pas pak orësh një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Andorrës, ku marrja e tri pikëve është detyrim dhe shumë e rëndësishme.

Ervin Bulku ka zgjedhur që ta rreshtojë ekipin sipas në stilin e De Biazit, me të cilin ishte edhe pjesë e stafit teknik në kombëtaren e Shqipërisë që u kualifikua dhe luajti në finalet e Euro 2016.

Bulku do t’i hedhë kuqezinjtë në fushë në fushë nga minuata e parë me një modul 4-1-4-1, I preferuari i mentorit të tij.

Ja formacioni i Shqipërisë:

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat