31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

FOTO/Aksident i rëndë në autostradën Levan-Vlorë

spot_img

Një aksident i rëndë ka ndodhur përpara pak minutash në hyrje të autostradës Levan – Vlorë ku një autoveturë tip Mercedes Benz është përplasur me një kamion.

Si pasojë e këtij aksidenti nuk raportohet për të lënduar në njerëz, por dëmet materiale janë të mëdha.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar ky aks rrugor ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për kryerjen e hetimeve të nevojshme dhe gjetjen e shkakut të këtij aksidenti.

Praprakisht dyshohet se shkak ka qenë shpejtësia e lartë e mjetit tip Benz i cili nuk ka frenuar në kohë në fund të autostradës. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat