33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Foto me Lindën e të ëmën, urimi i Ramës për 8 Marsin

spot_img

Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit.

Përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’, kreu i Qeverisë uron të gjithë femrat me një foto të bashkëshortes, Linda dhe nënës së tij.

“MIRËMËNGJES dhe një 8 Mars sa më të gëzuar për të gjitha gratë dhe vajzat.”-shkruan Rama.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat