Georgina Rodriguez shpërthen në lot gëzimi pas fitores spektakolare të Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez shpërtheu në lot gëzimi pas fitores spektakolare të Cristiano Ronaldo ndaj kundër Atletico Madrid. Modelja u fotografua duke qarë ndërsa i dashuri i saj shënoi golin e tretë mbrëmjen e së martës.

Ylli portugez, e cili është drejt trofeut të katërt të Ligës së Kampionëve, i dha fitoren Juves duke shënuar tre gola.

Padyshim që CR7 ishte heroi i ndeshjes dhe kjo emocionoi Rodriguez, që ndodhej në stadium së bashku me Cristiano Junior duke shijuar triumfin e Ronaldos.

8-vjeçari, i cili është në hapat e babait të tij, hidhet në ajër nga gëzimi pas shënimit të golave nga sulmuesi. Padyshim që CR7 është inspirimi më i madh më Cristiano Jr.