29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Goditet me thikë, shqiptarja në gjendje të rëndë

spot_img

Një 29-vjeçare është goditur me thikë nga partneri i saj mëngjesin e sotëm, ku momentalisht raportohet se gruaja ndodhet në gjendje të rëndë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Vlaudia Augusta, ku gruaja kishte dalë së bashku me foshnjën e saj. Menjëherë, pranë tyre ka mbërritur partneri i 29-vjeçares.

Ai është konfrontuar me gruan dhe e ka goditur me thikë. Autori u përpoq të largohej me shpejtësi, por disa kalimtarë që kanë parë ngjarjen e rëndë nuk e kanë lejuar. Menjëherë mbërriti policia dhe ambulanca, ku shoqëruan gruan dhe autorin. Nga informacionet, mësohet se gruaja ndodhet në gjendjë të rëndë edhe pse ka kryer një operacion.

Policia ka arrestuar autorin, ku momentalisht po hetohet nga Prokuroria e Bolzanos./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat