Grabitet natën minimarketi pranë Zogut të Zi në Tiranë

auto_tritol_tirane_11549181731.png

Një minimarket është grabitur gjatë orëve të natës në Tiranë.

Një person ka thyer xhamin e minimarketit, duke grabitur një sasi parash dhe disa steka cigaresh.

Tiranë, grabitja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit (rreth orës 04:00) afër Zogut të Zi.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

scroll to top