fbpx

Gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet, ja akuza që rëndon mbi të

Edhe pse ishte ajo që bëri denoncimin në polici, Floresha Zhidru, bashkëshortja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru, mund të hetohet për moskallëzim krimi nga prokuroria.

Bëhet me dije se ajo ka gënjyer policinë, duke iu thënë se bashkëshorti i saj nuk ishte i ar.matosur, ndërkohë që në banesën e të moshuarit u gjetën municione dhe tritol.

Ajo po merret në pyetje nga policia, ndërsa ndaj saj pritet të ngrihet akuza për “Moskallëzim krimi”.