23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Horoskopi ditor, e hënë 4 Mars 2019

spot_img

Dashi

Dashuria: Sot, jini i duruar me çështjet e zemrës. Mundohuni të lundroni nëpër pak probleme të dashurisë pa fundosje, por gjithashtu përpiquni të mos lëndoni. Ditë e madhe për beqarët, kushtojini vetes për të blerë dhe për t’u kujdesur për veten, do të përfitoni nga gjendja shpirtërore.

Puna: Në punë, mos lejoni që ju të largoheni nga polemikat dhe diskutimet që nuk kanë arsye të ekzistojnë.

Demi

Dashuria: Merrni një pushim me dashurinë dhe përpiquni të reflektoni mirë në situatën tuaj. Ndoshta ju mund të shihni se ajo që dukej si një histori serioze ishte vetëm një farsë. Nëse jeni vetëm është koha për të pastruar miqësitë tuaja.

Puna: Lajmet vijnë së shpejti, diçka e rëndësishme mund të vijë, ndoshta keni qenë duke pritur për një kohë të gjatë.

Binjakët      

Dashuria: Mbani një pikë të caktuar për disa nga zgjedhjet tuaja, nuk mund të dërgoni një marrëdhënie që deri dje ishte jeta juaj. Ndoshta është më mirë të sqaroni zemrën tuaj. Sot mund të ketë disa ngjarje të paparashikuara që do të parandalojnë beqarët të marrin një vendim.

Puna: Dikush vëzhgon punën tënde dhe angazhimin që po bën për të përmbushur detyrën tuaj.

Gaforrja

Dashuria: Çfarë po prisni për të sqaruar një situatë sentimentale që është e rëndësishme për ju? Koha mund ta kthejë atë në disavantazhin tuaj, kështu që më mirë të merreni me të tani! Zemrat e vetmuara nuk do të jenë në gjendje të mirë dhe disa nga ato fatkeqësi do t’i bëjnë ata të shqetësohen.

Puna: Humori që luhatet në punë, disa pasoja do të jenë të pashmangshme dhe mund të ketë diskutime.

Luani

Dashuria: Jini më të relaksuar në marrjen e zgjedhjes suaj dhe mos u shqetësoni për gjykimin e të tjerëve. Sot do të gjeni veten përballë disa njerëzve të dashur për të diskutuar tema të ndjeshme. Surpriza të mrekullueshme po vijnë për beqarët, por qëndroni larg nga njerëzit fals!

Puna: Sot ju mund të gjeni një aleat të vlefshëm në një koleg që vjen për t’ju takuar për t’ju ndihmuar në një çështje pune.

Virgjëresha

Dashuria: Sot do të jesh mes dy zjarreve, nga njëra anë Venusi ju premton emocione unike dhe romantizëm, por nga ana tjetër do të keni Marsin që të nxit të jesh nervoz. Beqarët do të duhet të jenë shumë të kujdesshëm, dëshira dhe mendime të reja kalimtare mund të dalin!

Puna: Mundësi të shkëlqyera për të përmirësuar të ardhurat, një shans për fat dhe situata të tjera inkurajuese.

Peshorja

Dashuria: Kini kujdes të mos lejoni që të jeni nervoz nëse partneri/ja nuk sillet siç duhet. Tregohuni të duruar për të dëgjuar. Për beqarët sot duket se marrëdhëniet me të tjerët pengohen nga një Mërkur që nuk është i favorshëm.

Puna: Do të jesh plot energji dhe mund të veprosh pa probleme, mjafton të përdorësh maturi në investime.

Akrepi

Dashuria: Sot, shumë gjëra të bukura mund të të ndodhin në dashuri, por do të duhet të çliroheni nga paragjykimet për të përshëndetur një ndjenjë të re me zemër të hapur. Emocione të reja në sy për beqarët, mund të jetë diçka shumë e rëndësishme, madje edhe definitive.

Puna: Mos nxitoni për të përfunduar një marrëveshje dhe mos thoni po, por merrni kohë për të reflektuar.

Shigjetari

Dashuria: Ju do të jeni shumë të pasionuar, por emocionet do të jenë të çrregullta. Në zemrën tënde ndoshta ka pak stuhi, mundohuni ta mbani përbrenda. Zemrat e vetmuara mund të duhet të pranojnë faktin se ndjenjat ndaj një personi nga e kaluara nuk janë zbehur.

Puna: Në punë do të gëzoni më së shumti favoret e yjeve, kështu që mund të jetë një periudhë e favorshme.

Bricjapi

Dashuria: Braktisni veten në dashuri, sot mund të jetë një ditë pozitive edhe nëse nuk mund të bëni pa xhelozinë tuaj. Dreka e mirë gjatë ditës. Beqarët do të duhet të shikojnë më tej për të mbajtur angazhimet e tyre.

Dashuria: Nuk është koha ideale për të kërkuar fonde, apo edhe për të bërë investime.

Ujori

Dashuria: Përpiquni të studioni mënyrën se si mund të zgjidhni një problem që ju intereson. Megjithatë, ju e dini shumë mirë se kur bëhet fjalë për ndjenjat, ju duhet të dëgjoni zemrën! Beqarët do të tundohen të deklarohen për një mik, por ndoshta është shumë herët.

Puna: Në punë ju do të jepni dëshmi të shkëlqyeshme të aftësive dhe kompetencave tuaja.

Peshqit

Dashuria: Ju do të jeni shumë komunikues dhe të hapur ndaj dialogut, prandaj jepni përparësi situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju nevojitet! Beqarët do të marrin stimujt e duhur për të zgjuar interesin e tyre, por nuk do të ndikojë në zemër.

Puna: Vigjilenca juaj mendore do t’ju lejojë të kryeni çështjet e punës në mënyrën më të mirë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat