22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Horoskopi sot, e enjte 28 mars 2019

spot_img

Dashi

Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku bëni mirë që të mendoheni para se të flisni, në mënyrë që të shmangni çdo debat. Mundohuni që sqarimet ti shtyni për në ditët në vijim. Evitoni që të mos përhumbeni në mendime, edhe pse ato që kanë të bëjnë me financat, do të jenë të pranishme.

Demi

Parashikohet një ditë nën nivelin e duhur sa i takon gjendjes fizike. Ndoshta jeni të lodhur ose jeni prekur nga ndonjë virozë e stinës dhe kjo gjë do të ndikojë në çdo drejtim. Megjithatë përgjithësisht do të jetë një ditë pozitive, edhe pse jo nga më të mirat e javës.

Binjakët

Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi e keni kokën të mbushur me probleme, qoftë për çështjet profesionale edhe ato sentimentale. Në dashuri gjatë këtyre ditëve, po përballeni me ndonjë stuhi të vogël, ndaj tregohuni të kujdesshëm.

Gaforrja

E enjtja do ju gjejë disi të lodhur, por do të keni shumë gjëra për të bërë dhe ju doni që ti bëni me pasion. Mundohuni që të jeni më të qetë dhe të kujdesshëm, duke gjetur zgjidhjen e përkohshme për problemet që nuk presin. Filloni të mendoni për një fundjavë të bukur me njeriun e zemrës.

Luani

Në dashuri do të përjetoni shqetësime. Mundohuni që të shmangni diskutimet e ndezura dhe polemikat. Bëni mirë që sqarimet e mundshme ti shtyni për ditët në vijim, në mënyrë që të shmangni problemet.

Virgjëresha

Kjo ditë nuk do të jetë aspak pozitive, ku energjia e munguar do ju bëj nervoz. Bëni kujdes në raportet ndërpersonale por edhe në raportin në çift, pasi mund të përdorni fjalë me tonin e gabuar.

Peshorja

Do të jetë një ditë e zbehtë në sferën emocionale. Do të ndiheni sikur emocionet të mos ekzistonin dhe çdo gjë do ju duket pa jetë. Me gjasë, ka diçka që ju shqetëson dhe ju bezdis. Mundohuni që të shkoni më tej dhe të prisni fundjavën, kur yjet do të jenë më të favorshëm.

Akrepi

Ndiheni disi të tensionuar për shkak të ndikimit negativ të Uranit. Shumë prej jush duan ndryshime në sferën profesionale, por në këtë moment nuk ka mundësi për të ndryshuar situatën aktuale. Mundohuni të mos gaboni. Sa i takon ndjenjave, do të rikthehet dëshira për të dashuruar dhe për të mos qenë më vetëm.

Shigjetari

Kjo ditë do ju gjejë disi nervoz, ndaj bëni kujdes ndaj asaj që do të bëni dhe thoni, në mënyrë që të shmangni debatet dhe zënkat. Yjet janë në anën tuaj, por pavarësisht kësaj tensionet do të jenë të shumta. Fundjava do të vijë e përmirësuar.

Bricjapi

Hëna do të ketë ndikim tranzit në shenjën tuaj. Në dashuri do të ketë rikuperime! Sa i takon ndjenjave, në javët në vijim parashikohet një projekt i madh i suksesshëm,Marsi dhe Urani ju mbështesin.

Ujori

Duhet ti kushtoni më shumë kohë dashurisë dhe ndjenjave, por edhe të veproni e zgjuarsi për ti treguar dikujt që e keni përzemër. Bëni mirë të shmangni polemikat, sidomos ato që i keni me veten.

Peshqit

Kjo e enjte do të jetë mjaft e rëndësishme për të konkluduar një marrëveshje. Parashikohet një ditë mjaft pozitive sa i takon dashurisë, në sajë të ndikimit të favorshëm të Uranit, Marsit dhe Venusit. Përfitoni duke lënë pas trishtimin dhe duke parë përpara.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat